Про Нас


Вітаємо Вас на нашому сайті.

Наша команда займається розробкою та виробництвом товарів у доповненій реальності. Це унікальні Живі 3D книги, живі 3D розмальовки, живі 3D енциклопедії, які за допомогою телефону або планшету оживають. І на цьому не закінчуються наші можливості.

Ми також займаємося оживленням логотипів, брендів, рекламних плакатів, будь-яких зображень і будь-якої інформації за бажанням замовника.

А зараз коротко про наші продукти.

Унікальна 3d розмальовка з оживаючими персонажами

3d сказка-раскраска для детей Devar Kids

Сайт, на якому Ви зараз перебуваєте - магазин унікальних товарів. Це розмальовки, для виготовлення яких використана технологія доповненої реальності.  

Що це таке?

Доповнена реальність дозволяє з простої розмальовки зробити дивовижний і чудовий подарунок дитині будь-якого віку. 3D розмальовка відрізняється від звичайної тим, що після розфарбовування ілюстрацій на сторінках, персонажів можна в буквальному сенсі оживити!

Незважаючи на роки розробок і досліджень в області застосування технології доповненої реальності, до цих пір нікому не вдавалося створити красиві і справді цікаві розмальовки. Група компаній Девар досягла в цьому напрямку великих успіхів. Унікальна розробка Девар - 3d розмальовка готова порадувати ваших малюків!

Об'ємна розмальовка - дійсно прекрасний подарунок дитині. Адже технологія доповненої реальності дозволяє маляті створити унікального персонажа і оживити його. Інтерактивна цікава розмальовка 3D стане захоплюючим пригодою і надовго займе дитину.

Крім того доповнена реальність дозволяє побачити персонажа саме таким, яким його створила дитина. Всі кольори і навіть візерунки будуть в точності відтворені програмою і відтворені в доповненій реальності. Також торкаючись на планшеті до персонажу він буде продовжувати дивувати.  

Це незабутні емоції для Вашої дитини!

Додаток для телефонів / смартфонів / планшетів

Щоб доторкнутися до дива, яке створює технологія доповненої реальності вам потрібні: розмальовка 3d Devar KIDS, олівці або фломастери, смартфон або планшет і багата фантазія!

Поки дитина захоплена розмальовкою, скачайте і встановіть на ваш мобільний пристрій безкоштовний додаток Devar Kids c AppStore або GooglePlay. Тепер запустіть додаток і направте камеру мобільного пристрою на зображення, яке розфарбувала дитина. Вуа-ля! Персонаж, створений вашим малюком ожив прямо на вашому столі.

Розмальовка Devar Kids складається з 2-х частин

  • - книга розмальовка 

    - безкоштовний додаток для iOS та Android

Розмальовка + додаток виходить мультик! 

Особливо Особливо цікаво буде вашій дитині стати співавтором невеликого мультика. Адже саме малюк обере кольори олівців для розфарбовування картинок, і зовсім необов'язково вони повинні співпасти з тими відтінками, які зображені на прикладі. І саме в цих кольорах вони оживуть. Якщо ріпка у нього буде синя, а колобок зелений, то мультик саме з такими персонажами він і побачить.

Живі розмальовки купити можна як в інтернеті, так і в роздрібній мережі магазинів дитячих товарів і літератури. Зробіть своїй дитині незвичайний подарунок!


 
 
 
 

Ви вже хочете доторкнутися до дива? Ваша 3D розмальовка з оживаючими героями чекає на Вас! Обирайте, купуйте, завантажуйте безкоштовно додаток Devar Kids на телефон або планшет і насолоджуйтеся можливостями доповненої реальності!


У цій категорії немає товарів.