Демо та Інструкція

Devar kids Демо

Роботу додатка на мобільному пристрої можливо перевірити за допомогою Демо-малюнка. Для цього необхідно зберегти картинку на комп'ютері, роздрукувати на принтері, розфарбувати і ОЖИВИТИ!!
Натисніть на картинку, а потім у вікні, натисніть на стрілочку вгорі і збережіть її. Збережену картинку роздрукуйте на принтері і дотримуйтесь інструкцій нижче.

Виробник не гарантує роботу додатку на всіх моделях мобільних пристроїв.Мінімальні вимоги і доступні пристроїІНСТРУКЦІЯ

                          Обери малюнок                                    Розмалюй                                                      Грай з героями1. Завантажте на Android (портал Google Play) або на iPhone і iPad (портал App Store) додаток «Devar».
2. Зайдіть у додаток. Для відкриття  вам знадобиться інтернет. Оберіть регіон Україна, якщо він не визначився автоматично. 
3. Для безкоштовної демонстрації персонажів потрібно зайти у додатку. На головному екрані натисніть збільшувальне скло та в поле пошуку напишіть "Демо". У списку, натисніть "Демо картинки" , вас перенесе в потрібний розділ, натисніть кнопку "Завантажити" і після завантаження "Подивитися".

 => => =>

Після завантаження включається камера та можна наводити на малюнок і оживляти героя.

4. У наших книгах використовується кілька способів активації. Спосіб активації описується в інструкції до вашої книзі. Активація проводиться за допомогою сканування Qr-code або введенням пароля. Якщо у вас книга має Qr-code активатор то ви просто заходите у додаток і після активації камери наводите пристрій на Qr-code. 
    Активація за допомогою коду проводиться в кілька кроків. Зайти в додаток, натиснути збільшувальне скло, ввести код, який знаходиться на наклейці за захисним шаром. Після введення коду вас автоматично відправить до вашої книзі і натискаємо кнопку "завантажити"

  => => =>

Після завантаження включається камера, і можна наводити на малюнок і оживляти героя.

5. Наведіть камеру на малюнок (паралельно на відстані 15-20 см.), Так щоб сторінка влізла в екран пристрою і зачекайте кілька секунд. Після появи 3D картинки камеру можна опустити.

Якщо у Вас виникли складнощі при роботі з додатком, звертайтеся в службу підтримки  http://devar.support/ або пишіть нам на пошту devartech@ukr.net.
Найбільш часто зустрічаються і відповіді на них, можна подивитися ТУТ


Телефон тех.підримки: +38 098 588 05 45
Будемо раді Вам допомогти
.


У цій категорії немає товарів.