Демо та Інструкція

Devar kids Демо

Роботу додатка на своєму мобільному пристрої можна перевірити за допомогою Демо-малюнка. Для цього необхідно зберегти картинку на Вашому комп'ютері, роздрукувати на принтері, розфарбувати та ОЖИВИТИ!
Натисніть на картинку, а потім у вікні, натисніть на стрілочку вгорі і збережіть її. Збережену картинку роздрукуйте на принтері і дотримуйтесь інструкцій нижче.


Виробник не гарантує роботу програми на всіх моделях мобільних пристроїв.Мінімальні вимоги та доступні пристроїІНСТРУКЦІЯ


Обери малюнок

Розмалюй

Оживи та грай з героями1. Завантажте на Android (портал Google Play) або на iPhone і iPad (портал App Store) додаток «Devar».
2. Зайдіть у додаток. Для першого відкриття вам знадобиться інтернет. Оберіть регіон Україна, якщо він не визначився автоматично. 
3. Для безкоштовної демонстрації персонажів потрібно зайти до розділу Promo. На головному екрані проведіть пальцев вправо, оберіть розділ промо,  потім оберіть потрібний значок: для розмальовок - "Демо картинки", для розмальовок-казок - "Казки розмальовки", для серії Хасбро - Демо Transformers.

  => => 

Після завантаження активується камера, та можно наводити на малюнок та оживляти героя.

4. Для активування придбаної книги введіть ваш пароль у пошукове поле у верхній частині головного екрану додатку. Додаток визначить вашу книгу або розмальовку , натисніть завантажити.
Якщо додаток не знайшов вашу книгу, проведіть пальцем по екрану праворуч, знайдіть вашу книгу, ативуйте за допомогою вашого паролю після чого почнеться завантаження.

  => => 

Після завантаження активується камера, та можно наводити на малюнок та оживляти героя.

5. Наведіть камеру на малюнок (паралельно на відстані 15-20 см.), Так що б малюнок залило жовтим кольором і зачекайте кілька секунд. Після появи 3D картинки камеру можна опустити, лист обертати на 360 градусів, розглядаючи картинку з усіх боків.

Якщо у Вас виникли складнощі при роботі з додатком звертайтеся в службу підтримки  http://devar.support/або пишіть нам на пошту devartech@ukr.net

Найбільш часто виникаючі питання та відповіді на них ТУТ.


Телефон технічної підтримки: +38 098 588 05 45

Будемо раді Вам допомогти.


У цій категорії немає товарів.