Архітектура

Devar в архітектурі та виробництві

Девар в архитектуре


Використання технологій доповненої реальності Devar істотно розширює можливості інженера і архітектора, дозволяючи отримувати об'ємне уявлення щодо об'єктів, які проектуються. За допомогою технології доповненої реальності можна створювати 3D-моделі будь-якого промислового виробу і архітектурної споруди.
   У першому випадку з використанням тривимірної графіки ви зможете оптимізувати своє виробництво і покращувати функціональність створюваної продукції. У другому - отримаєте інформацію, на підставі якої знайдете більш вигідні з точки зору містобудування проектні рішення. У будь-якому випадку, за допомогою даної графічної технології ви підвищите ефективність використовуваної вами САПР (система автоматизованого проектування). 

Принцип 3D-моделювання

Джерелом даних для моделювання Devar є базовий в промисловості та архітектурі документ - креслення. Камера зчитує з нього інформацію і на її основі будує об'ємну модель, в якій враховуються всі нюанси, зазначені в документації. Таким чином, проектувальник отримує повне уявлення про об'єкт.
   Запропоновані нами додатки можуть анімувати 3D-зображення. Це дає можливість побачити проектований об'єкт з усіх ракурсів, повертаючи його немов у своїх власних руках. Ще до запуску виробу у виробництво або до початку будівництва будинку розробник оцінить всі сильні та слабкі сторони проекту і зможе внести зміни в документи.
     Технологія доповненої реальності настільки досконала, що можуть створюватися моделі не тільки простих однорідних предметів, але навіть багатокомпонентних вузлів і механізмів. При цьому анімаційні алгоритми Devar дозволяють моделювати функціонування подібних виробів. Іншими словами, проектувальники отримують можливість достовірної оцінки не тільки геометрії виробів, але і працездатності.


Виведення на всі типи графічних пристроїв

Графічну інформацію можна транслювати на будь-якому відтворюючому пристрої. Наприклад, для презентації архітектурного проекту потенційним інвесторам доцільно розгортати зображення на великому екрані. А в умовах промислового підприємства, на реальному виробництві, оптимальним варіантом для перегляду є портативний комп'ютер - ноутбук або планшет.
    Після 3D моделювання ви отримаєте додаток для САПР, за допомогою якого ви не тільки виконайте якісне моделювання за технологією розширеної реальності Девар, але і підготуєте матеріали до трансляції на будь-яких транслюючих моніторах.


У цій категорії немає товарів.