Навчання

Devar Education — демонстраційні макети поза навчальним закладом

девар в образовании

Зі школи минулого - до навчального закладу майбутнього!

Освіта спрямована на майбутнє, на досягнення та успіхи в кар'єрі. Отже, люди будь-якого віку повинні активно використовувати інноваційні технології. Один з яскравих прикладів пристроїв нового покоління - Devar Education.
   Дана технологія дозволяє безповоротно забути про пластмасові макети, які використовуються на уроках і лекціях в навчальних закладах. Відходять у минуле картонні таблиці з зображеннями, що ілюструють навчальний матеріал. На зміну їм приходять демонстраційні макети Devar Education.


Переваги їх очевидні


  • можливість використовувати як у навчальному закладі так і вдома при самостійному вивченні матеріалів з біології, хімії, фізики, історії та інших предметів;
  • розширює можливості сприйняття навчального матеріалу, так як дозволяє наочно продемонструвати особливості досліджуваного предмета, явища, процесу;
  • забезпечує можливість демонструвати 3D-об'єкти, які можуть бути статичними або інтерактивними. 

 Більш того, за допомогою Devar Education відбувається взаємодія об'єкта з навколишнім середовищем, коли проводяться досліди з фізики або хімії, проводяться лабораторні роботи з біології. Яскравий тому приклад - вивчення будови і функцій мозку. Учні отримують можливість розглянути обидві півкулі, ознайомитися з біологічними змінами, що відбуваються в них.

Що зміниться в навчальному закладі з появою Devar Education

Нові технології сприяють підвищенню інтересу учнів до шкільних та університетських предметів. Школярі та студенти отримують можливість самостійно вивчати найскладніші питання, отримуючи від цього справжнє задоволення. Нудне навчання перетворюється в захоплюючу гру, результатом якої є глибокі і міцні знання. Все це можливо, якщо використовувати пристрої, що дозволяють сприймати доповнену реальність, тобто в максимальному ступені візуалізувати процес навчання. 

Devar Education з успіхом використовується самими маленькими школярами, яким властива допитливість та інтерес до всього незвичайного, і дорослими людьми, охочими заглибитися в суть процесів та явищ. Це не просто інноваційна технологія, а унікальний пристрій, за допомогою якого кожен робить гігантський крок у сфері освіти. 


У цій категорії немає товарів.