Окуляри Devar Glass

Окуляри Devar Glass:  пристрій для сприйняття доповненої реальності

devar glasses


  Чи не правда, словосполучення «доповнена реальність» звучить таємниче і заворожуюче? Хочеться зрозуміти, що це таке. Тепер це можливо, тому що існують окуляри Devar glass! Вони дозволяють побачити те, що не дано побачити неозброєним поглядом.


Але зрозуміліше буде, якщо розповісти про них по порядку

1. пристрій являє собою стильний аксесуар, який виглядає як звичайні окуляри. В оправу вмонтований мікрочіп, зменшений до фантастично малого розміру. Саме завдяки йому людина бачить реальні об'єкти, доповнені певною інформацією;

2. окуляри Devar Glass доповнюють існуючий реальний об'єкт всілякими віртуальними елементами. Наприклад, до реальних відчуттів додаються уявні об'єкти, що володіють допоміжно-інформативними властивостями.


   Це може бути текст до зображення, відео або звуковий ефект, статичний або анімований тривимірний об'єкт.Де застосовуються окуляри Devar Glass?


   Інноваційні окуляри використовуються для перегляду 3D. Портативний пристрій перетворює тривимірні об'єкти в такі, які сприймаються людиною як абсолютно реальні. Це означає, що вони можуть застосовуватися для наступних цілей:

  • доповнення реальних декорацій віртуальними, тобто не існуючими об'єктами;
  • використання браузера доповненої реальності;
  • більш чітке розпізнавання дрібних рис обличчя.

  Природно, у користувачів може виникнути питання, який завжди з'являється при виді інноваційних технологій: де ж використовуються такі окуляри? Сфера їх застосування досить широка.

По-перше, можна буде зовсім інакше поглянути на музейні експозиції, побачити ті експонати, які знаходяться далеко або взагалі в запасниках. З'явиться можливість до захоплюючих віртуальних екскурсій.

По-друге, окуляри необхідні для перегляду архітектурних презентацій.

По-третє, в навчальних закладах можна буде забути про пластмасових демонстраційних макетах і застарілих таблицях. На зміну їм прийдуть інтерактивні 3D-об'єкти, які взаємодіють з навколишнім середовищем.

По-четверте, на технології Devar засновані програми, які використовуються в розвиваючих іграх для дітей. За допомогою окулярів можна буде користуватися навчально-розвиваючих контентом.


У цій категорії немає товарів.