Співпраця


Шукаємо партнерів по Україні та Європі.Вітаємо Вас!

Наша компанія займається виробництвом продукції з використанням технології доповненої реальності (AR-augmented reality). На даному етапі ми працюємо в дитячому напрямку, але наші можливості не обмежені. Дана технологія вже використовується у рекламних цілях, для презентації товару та його особливостей, в освіті та науці, і продовжує активно завойовувати інтерес споживачів.

 

У зв'язку з розширенням географії поставок ми запрошуємо до спільної роботи нових партнерів і пропонуємо приєднатися до цікавої і прибуткової справи.

 

Казки-розмальовки, живі розмальовки, 3D-гра - абсолютно нове слово в сфері розробки та виготовлення іграшок. Унікальний симбіоз традиційних паперових посібників і сучасних технічних новинок дає приголомшливі результати. Діти вчаться малювати, фантазувати, читати і слухати казки, як колись їхні батьки. Одночасно малюк долучається до сучасних мобільних технологій, без яких важко уявити сьогоднішнє життя. Таким чином, з дитинства дитина отримує всебічний і гармонійний розвиток.

Своїм партнерам ми гарантуємо:

 

· Надання необхідного матеріалу - книг і розмальовок в необхідному об'ємі, презентаційних відеороликів, каталогів.

 

· Рекламну підтримку Вашої фірми на нашому сайті та групах в соціальних мережах.

 

· Консультацію, інформаційну підтримку на всіх етапах співпраці.


· Забезпечення пропо матеріалами. 


· Можливість розміщення у Вашому магазині брендованого стенду. 


 

Пропонуємо вигідні умови спрівпраці оптово-роздрібним клієнтам та інтернет-магазинам. Індивідуальний підхід, вигідна цінова політика, швидкі терміни поставки. 


        Ми завжди відкриті для діалогу і раді новим друзям.


Детальну інформацію про компанію та відповіді на будь-які питання можна отримати за телефоном +38 (067) 757-62-45, написавши нам на пошту devartech@ukr.net або в наших групах в соціальних мережах ВКонтакте, Facebook.

Також Ви можете скористатися можливістю і стати представником компанії у своєму регіоні. Більш детальна інформація на сайті для дилерівhttp://devarkids.com.ua

  

Будемо раді співпраці на взаємовигідних умовах!


З Повагою,

Компанія Devar Ukraine

Стань першим у своєму місті !!!

Здивуй маленьких жителів новим унікальним продуктом.

 

З питань співпраці звертатися на пошту: devartech@ukr.net

або за телефоном +38(067)-757-62-45, Тетяна.

Для надання оптового прайса в назві листа вкажіть "прайс", а в листі з якого Ви міста та Ваш контактний телефон.

 


Виберіть підкатегорію