Видавництвам

Технології доповненої реальності (AR-augmented reality) - це нове слово в індустрії освіти, реклами, медіа та розваг. Ця технологія дозволяє оживляти об'єкти, в прямому сенсі цього слова, використовуючи вже звичні для нас мобільні пристрої.


       Дана технологія дозволяє зробити продукцію максимально пізнавальною та цікавою. Використовуючи друковані видання (книги, журнали, газети, плакати тощо) та звичайні засоби комунікації (планшети або мобільний телефон), будь-який Ваш читач зможе оживити сторінки та побачити набагато більше, ніж зображено на ілюстраціях. Успішне освоєння тієї чи іншої інформації  безпосередньо залежить від зацікавленості та заглиблення в процес.


Разом з нами Ви зможете створити свій продукт із застосуванням нової технології. Процес читання для Ваших читачів стане ще більш захоплюючим, а засвоєння інформації більш ефективною.


Використання даної технології дозволяє звичну поліграфію підняти на наступний рівень, в тому числі за рахунок одночасного використання декількох каналів сприйняття - аудиального, візуального та кінестетичного. А у зв’язку з широкою технологічністю доповненої реальності, проекти на її основі будуть супроводжуватися так званим WOW-ефектом, тобто здатні дивувати та зацікавлювати людей різного віку, професій та культур.


 

За детальною інформацією звертайтесь на e-mail: devartech@ukr.net або за телефоном +38(067)7576245.

У цій категорії немає товарів.