Рекламним агенціямДоповнена реальність сьогодні виступає одним з інструментів, який активно використовується у рекламних кампаніях. Ця технологія дозволяє візуалізувати будь-який рекламований об'єкт: вигаданий персонаж, торгівельний знак, товар, продукт та інше, використовувати музичний та голосовий супровід.


Це відбувається шляхом накладання відповідних маркерів, які потрапивши до поля зору камери моделюють доповнену реальність.

Якщо реклама використовує доповнену реальність, споживач сам активно вступає в комунікацію, із задоволенням бере участь, отримує яскраві, незабутні емоції до рекламованого бренду.

Макети можна друкувати на будь-якій поверхні: упаковка, пакети, журнали, рекламні буклети, банери, на корпоративній сувенірній продукції (блокноти, календарі, Ділові щоденники, Новорічні упаковки, листівки тощо) та інше. Ви тільки уявіть собі персонажа, який ходить по столі та розповідає про новинки, про особливості товару або навіть показати як ним користуватися.


Доповнена реальність дозволяє на звичайній продукції розмістити величезну кількість інформації, яка раніше була не доступна: від простих 3D моделей до складних ігрових додатків.


Ми можемо виконати будь-який спільний проект або запропонувати співпрацю на умовах комісійної винагород.

 

Консультації за телефоном: e-mail: devartech@ukr.net , +38(067)7576245

    


У цій категорії немає товарів.