Демо і інструкції

DEVAR Демо

Роботу додатка на мобільному пристрої можливо перевірити за допомогою Демо-малюнка. Для цього необхідно зберегти картинку на комп’ютері, роздрукувати на принтері, розфарбувати і ОЖИВИТИ!!

Натисніть на картинку, а потім у вікні, натисніть на стрілочку вгорі і збережіть її. Збережену картинку роздрукуйте на принтері і дотримуйтесь інструкцій нижче.

ІНСТРУКЦІЯ

1. Завантажте на Android (портал Google Play) або на iPhone і iPad (портал App Store) додаток «Devar».

 

2. Зайдіть у додаток. Для відкриття  вам знадобиться інтернет. Оберіть регіон Україна, якщо він не визначився автоматично.

3. Для безкоштовної демонстрації персонажів потрібно зайти у додатку. На головному екрані натисніть збільшувальне скло та в поле пошуку напишіть “Демо”. У списку, натисніть “Демо картинки” , вас перенесе в потрібний розділ, натисніть кнопку “Завантажити” і після завантаження “Подивитися”.

 

Після завантаження включається камера та можна наводити на малюнок і оживляти героя.

4. У наших книгах використовується кілька способів активації. Спосіб активації описується в інструкції до вашої книзі. Активація проводиться за допомогою сканування Qr-code або введенням пароля. Якщо у вас книга має Qr-code активатор то ви просто заходите у додаток і після активації камери наводите пристрій на Qr-code.

Активація за допомогою коду проводиться в кілька кроків. Зайти в додаток, натиснути збільшувальне скло, ввести код, який знаходиться на наклейці за захисним шаром. Після введення коду вас автоматично відправить до вашої книзі і натискаємо кнопку “завантажити”

Після завантаження включається камера, і можна наводити на малюнок і оживляти героя.

5. Наведіть камеру на малюнок (паралельно на відстані 15-20 см.), Так щоб сторінка влізла в екран пристрою і зачекайте кілька секунд. Після появи 3D картинки камеру можна опустити.

Якщо у Вас виникли складнощі при роботі з додатком, звертайтеся в службу підтримки  або пишіть нам на пошту devartech@ukr.net.

Телефон тех.підримки: +38 098 588 05 45
Будемо раді Вам допомогти.

Виробник не гарантує роботу додатку на всіх моделях мобільних пристроїв! Мінімальни та рекомендовані вимоги до пристрої можно знайти ТУТ.


  Замовити в один клік
  Доведіть, що ви людина, вибравши Heart.  ми перетелефонуємо або напишемо вам для підтвердження
  замовлення і уточнення деталей

  Поділитись

  Додаток доступний

  на смартфонах і

  планшетах

  Контакти

  Адреса: Україна, м. Одеса, вул. Мельницька 26/2 (Пн-Пт з 9.00 до 17.00)

  Телефони: +38 067-757-62-45,
  +38 098-588-05-45

  devar

  all rights reserved

  Навігація

  Мій кошик

  Закрити
  Viewed

  Recently Viewed

  Закрити

  Приємно бачити вас тут!

  На вашу електронну адресу буде надіслано пароль.

  Уже отримали рахунок?

  Швидкий перегляд

  Закрити

  Категорії