Демо і інструкції

Devar kids Демо

Роботу додатка на мобільному пристрої можливо перевірити за допомогою Демо-малюнка. Для цього необхідно зберегти картинку на комп’ютері, роздрукувати на принтері, розфарбувати і ОЖИВИТИ!!

Натисніть на картинку, а потім у вікні, натисніть на стрілочку вгорі і збережіть її. Збережену картинку роздрукуйте на принтері і дотримуйтесь інструкцій нижче.

Виробник не гарантує роботу додатку на всіх моделях мобільних пристроїв

ІНСТРУКЦІЯ

1. Завантажте на Android (портал Google Play) або на iPhone і iPad (портал App Store) додаток «Devar».

 

 

2. Зайдіть у додаток. Для відкриття  вам знадобиться інтернет. Оберіть регіон Україна, якщо він не визначився автоматично.
3. Для безкоштовної демонстрації персонажів потрібно зайти у додатку. На головному екрані натисніть збільшувальне скло та в поле пошуку напишіть “Демо”. У списку, натисніть “Демо картинки” , вас перенесе в потрібний розділ, натисніть кнопку “Завантажити” і після завантаження “Подивитися”.
 
Після завантаження включається камера та можна наводити на малюнок і оживляти героя.
4. У наших книгах використовується кілька способів активації. Спосіб активації описується в інструкції до вашої книзі. Активація проводиться за допомогою сканування Qr-code або введенням пароля. Якщо у вас книга має Qr-code активатор то ви просто заходите у додаток і після активації камери наводите пристрій на Qr-code.
    Активація за допомогою коду проводиться в кілька кроків. Зайти в додаток, натиснути збільшувальне скло, ввести код, який знаходиться на наклейці за захисним шаром. Після введення коду вас автоматично відправить до вашої книзі і натискаємо кнопку “завантажити”
Після завантаження включається камера, і можна наводити на малюнок і оживляти героя.
5. Наведіть камеру на малюнок (паралельно на відстані 15-20 см.), Так щоб сторінка влізла в екран пристрою і зачекайте кілька секунд. Після появи 3D картинки камеру можна опустити.

Якщо у Вас виникли складнощі при роботі з додатком, звертайтеся в службу підтримки  або пишіть нам на пошту devartech@ukr.net.

Телефон тех.підримки: +38 098 588 05 45
Будемо раді Вам допомогти.


  Замовити в один клік

  ми перетелефонуємо вам для підтвердження
  замовлення і уточнення деталів

  Поділитись

  Додаток доступний

  на смартфонах і

  планшетах

  Контакти

  Адреса: Україна, м. Одеса, вул. Мельницька 26/2 (Пн-Пт з 9.00 до 17.00)

  Телефони: +38 067-757-62-45,
  +38 098-588-05-45

  devar

  all rights reserved

  Навігація

  Мій кошик

  Закрити
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Приємно бачити вас тут!

  На вашу електронну адресу буде надіслано пароль.

  Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

  Уже отримали рахунок?

  Швидкий перегляд

  Закрити

  Категорії