Про Нас

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Наша команда займається розробкою та виробництвом товарів у доповненій реальності. Це унікальні Живі 3D книги, живі 3D розмальовки, живі 3D енциклопедії, які за допомогою телефону або планшету оживають. І на цьому не закінчуються наші можливості.

Ми також займаємося оживленням логотипів, брендів, рекламних плакатів, будь-яких зображень і будь-якої інформації за бажанням замовника.

А зараз коротко про наші продукти.

Сайт, на якому Ви зараз перебуваєте – магазин унікальних товарів. Це розмальовки, для виготовлення яких використана технологія доповненої реальності.

Що це таке?

Доповнена реальність дозволяє з простої книги або розмальовки зробити дивовижний і чудовий подарунок дитині будь-якого віку. 3D розмальовка відрізняється від звичайної тим, що після розмалювання ілюстрацій на сторінках, персонажів можна в буквальному сенсі оживити!

Незважаючи на роки розробок і досліджень в області застосування технології доповненої реальності, до цих пір нікому не вдавалося створити красиві і справді цікаві розмальовки. Група компаній Девар досягла в цьому напрямку великих успіхів. Унікальна розробка Девар – 3d розмальовка готова порадувати ваших малюків!

Об’ємна книга або розмальовка – дійсно прекрасний подарунок дитині. Адже технологія доповненої реальності дозволяє маляті створити унікального персонажа і оживити його, а інтерактивна цікава книга 3D стане захоплюючим пригодою і надовго займе дитину.

Це незабутні емоції для Вашої дитини!

Додаток для телефонів / смартфонів / планшетів

Щоб доторкнутися до дива, яке створює технологія доповненої реальності вам потрібні: розмальовка 3d Devar, олівці або фломастери, смартфон або планшет і багата фантазія!

Поки дитина захоплена розмальовкою, скачайте і встановіть на ваш мобільний пристрій безкоштовний додаток Devar Kids c AppStore або GooglePlay. Тепер запустіть додаток і направте камеру мобільного пристрою на зображення, яке розфарбувала дитина. Вуа-ля! Персонаж, створений вашим малюком ожив прямо на вашому столі.

Розмальовка Devar складається з 2-х частин

– книга або розмальовка

– безкоштовний додаток для iOS та Android

Ви вже хочете доторкнутися до дива? Ваша 3D розмальовка з оживаючими героями чекає на Вас! Обирайте, купуйте, завантажуйте безкоштовно додаток Devar Kids на телефон або планшет і насолоджуйтеся можливостями доповненої реальності!


  Замовити в один клік
  Доведіть, що ви людина, вибравши Вантажівка.  ми перетелефонуємо або напишемо вам для підтвердження
  замовлення і уточнення деталей

  Поділитись

  Додаток доступний

  на смартфонах і

  планшетах

  Контакти

  Адреса: Україна, м. Одеса, вул. Мельницька 26/2 (Пн-Пт з 9.00 до 17.00)

  Телефони: +38 067-757-62-45,
  +38 098-588-05-45

  devar

  all rights reserved

  Навігація

  Мій кошик

  Закрити
  Viewed

  Recently Viewed

  Закрити

  Приємно бачити вас тут!

  На вашу електронну адресу буде надіслано пароль.

  Уже отримали рахунок?

  Швидкий перегляд

  Закрити

  Категорії