Фішки:

- доброзичливі персонажі книги розповідають про себе від першої особи, оживаючи в доповненої реальності, а ще ними можна управляти

- яскраві, соковиті, веселі ілюстрації, які хочеться розглядати

- тверда обкладинка і щільні сторінки на крейдованому папері - малюкам зручно самим тримати, гортати і розглядати книгу.


В енциклопедії «Дивовижний транспорт» різні види транспорту розповідають про себе самі. Спорткар, мотоцикл, автобус, поїзд, літак, вертоліт, яхта, підйомний кран, пожежна машина, поліцейська машина, швидка допомога, танк - 12 героїв. У кожного свої таланти і своє призначення.

Який автобус вміщає 300 осіб одночасно? У чому подібність двигуна літака і повітряної кульки? Яке блюдо воліє стрімкий спорткар? Що означають чарівні слова, які викрикують будівельники, - «Віра!» і «Майна!»? Ці та багато інших фактів дізнаються маленькі читачі книги. А в доповненої реальності вони зможуть застосувати отримані знання на практиці: посадити вертоліт, покататися на пожежній машині, пришвартувати яхту, побути кранівником ... Всі секрети ми не відкриємо, але розповімо, що крім основної інформації в книзі «Дивовижний транспорт» є розвиваючі ігри , «оживає» розфарбування і диплом водія - все, щоб зробити спілкування ваших дітей з книгою приємним, корисним і незабутнім.


Цитата:

«На деяких машинах швидкої допомоги пишуть слово" реанімація "справа наліво. Це для того, щоб водії, які їдуть попереду мене, змогли прочитати цей напис в дзеркалі і поступитися мені дорогу якомога швидше ».

Лайфхак для батьків:

- обговоріть з дитиною, який вид транспорту йому здається найважливішим і чому

- запитаєте, які нові професії він запам'ятав завдяки цій книзі

- використовуйте іграшки-машинки, які є у вас вдома, і спробуйте придумати їм характери.


Про серію:

З огляду на особливості сприйняття інформації малюками, ми підготували серію «Моя перша енциклопедія DEVAR» - книги з доповненою реальністю, в яких поєднуються гри, знання і інтерактивні сюрпризи.

Формат
А4
Торгова марка
Devar kids
Мова
українська
Обкладинка
тверда
Кількість сторінок
48
Особливості
Музичний супровід
Розвиваючий контент

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Енциклопедія "Дивовижний транспорт"(укр. мова)

  • Виробник: Devar kids
  • Модель: Devar
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴280грн.