Унікальна 3d розмальовка з оживаючими персонажами

3d розмальовка з оживаючими персонажами, що це таке?

Доповнена реальність дозволяє з простої розмальовки зробити дивовижний і чудовий подарунок дитині будь-якого віку. 3D розмальовка відрізняється від звичайної тим, що після розфарбовування ілюстрацій на сторінках, персонажів можна в буквальному сенсі оживити!

Незважаючи на роки розробок і досліджень в області застосування технології доповненої реальності, до цих пір нікому не вдавалося створити красиві і справді цікаві розмальовки. Група компаній Девар досягла в цьому напрямку великих успіхів. Унікальна розробка Девар – 3d розмальовка готова порадувати ваших малюків!

Об’ємна розмальовка – дійсно прекрасний подарунок дитині. Адже технологія доповненої реальності дозволяє маляті створити унікального персонажа і оживити його. Інтерактивна цікава розмальовка 3D стане захоплюючим пригодою і надовго займе дитину.

Крім того доповнена реальність дозволяє побачити персонажа саме таким, яким його створила дитина. Всі кольори і навіть візерунки будуть в точності відтворені програмою і відтворені в доповненій реальності. Також торкаючись на планшеті до персонажу він буде продовжувати дивувати.

Це незабутні емоції для Вашої дитини!

Додаток для телефонів / смартфонів / планшетів
Щоб доторкнутися до дива, яке створює технологія доповненої реальності вам потрібні: розмальовка 3d Devar KIDS, олівці або фломастери, смартфон або планшет і багата фантазія!

Поки дитина захоплена розмальовкою, скачайте і встановіть на ваш мобільний пристрій безкоштовний додаток Devar Kids c AppStore або GooglePlay. Тепер запустіть додаток і направте камеру мобільного пристрою на зображення, яке розфарбувала дитина. Вуа-ля! Персонаж, створений вашим малюком ожив прямо на вашому столі.

Розмальовка Devar складається з 2-х частин

– книга розмальовка

– безкоштовний додаток для iOS та Android

Розмальовка + додаток виходить мультик! 

Особливо Особливо цікаво буде вашій дитині стати співавтором невеликого мультика. Адже саме малюк обере кольори олівців для розфарбовування картинок, і зовсім необов’язково вони повинні співпасти з тими відтінками, які зображені на прикладі. І саме в цих кольорах вони оживуть. Якщо ріпка у нього буде синя, а колобок зелений, то мультик саме з такими персонажами він і побачить.

Живі розмальовки купити можна як в інтернеті, так і в роздрібній мережі магазинів дитячих товарів і літератури. Зробіть своїй дитині незвичайний подарунок!

Оживаючі рюкзаки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Додаток доступний

на смартфонах і

планшетах

Контакти

Адреса: Україна, м. Одеса, вул. Мельницька 26/2 (Пн-Пт з 9.00 до 17.00)

Телефони: +38 067-757-62-45,
+38 098-588-05-45

devar

all rights reserved

Навігація

Мій кошик

Закрити
Viewed

Recently Viewed

Close

Приємно бачити вас тут!

На вашу електронну адресу буде надіслано пароль.

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

Уже отримали рахунок?

Швидкий перегляд

Закрити

Категорії