Унікальна 3d розмальовка з оживаючими персонажами

3d розмальовка з оживаючими персонажами, що це таке?

Доповнена реальність дозволяє з простої розмальовки зробити дивовижний і чудовий подарунок дитині будь-якого віку. 3D розмальовка відрізняється від звичайної тим, що після розфарбовування ілюстрацій на сторінках, персонажів можна в буквальному сенсі оживити!

Незважаючи на роки розробок і досліджень в області застосування технології доповненої реальності, до цих пір нікому не вдавалося створити красиві і справді цікаві розмальовки. Група компаній Девар досягла в цьому напрямку великих успіхів. Унікальна розробка Девар – 3d розмальовка готова порадувати ваших малюків!

Об’ємна розмальовка – дійсно прекрасний подарунок дитині. Адже технологія доповненої реальності дозволяє маляті створити унікального персонажа і оживити його. Інтерактивна цікава розмальовка 3D стане захоплюючим пригодою і надовго займе дитину.

Крім того доповнена реальність дозволяє побачити персонажа саме таким, яким його створила дитина. Всі кольори і навіть візерунки будуть в точності відтворені програмою і відтворені в доповненій реальності. Також торкаючись на планшеті до персонажу він буде продовжувати дивувати.

Це незабутні емоції для Вашої дитини!

Додаток для телефонів / смартфонів / планшетів
Щоб доторкнутися до дива, яке створює технологія доповненої реальності вам потрібні: розмальовка 3d Devar KIDS, олівці або фломастери, смартфон або планшет і багата фантазія!

Поки дитина захоплена розмальовкою, скачайте і встановіть на ваш мобільний пристрій безкоштовний додаток Devar Kids c AppStore або GooglePlay. Тепер запустіть додаток і направте камеру мобільного пристрою на зображення, яке розфарбувала дитина. Вуа-ля! Персонаж, створений вашим малюком ожив прямо на вашому столі.

Розмальовка Devar складається з 2-х частин

– книга розмальовка

– безкоштовний додаток для iOS та Android

Розмальовка + додаток виходить мультик! 

Особливо Особливо цікаво буде вашій дитині стати співавтором невеликого мультика. Адже саме малюк обере кольори олівців для розфарбовування картинок, і зовсім необов’язково вони повинні співпасти з тими відтінками, які зображені на прикладі. І саме в цих кольорах вони оживуть. Якщо ріпка у нього буде синя, а колобок зелений, то мультик саме з такими персонажами він і побачить.

Живі розмальовки купити можна як в інтернеті, так і в роздрібній мережі магазинів дитячих товарів і літератури. Зробіть своїй дитині незвичайний подарунок!

Оживаючі рюкзаки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Додаток доступний

на смартфонах і

планшетах

Контакти

Адреса: Україна, м. Одеса, вул. Мельницька 26/2 (Пн-Пт з 9.00 до 17.00)

Телефони: +38 067-757-62-45,
+38 098-588-05-45

devar

all rights reserved

Навігація

Мій кошик

Закрити
Viewed

Recently Viewed

Закрити

Приємно бачити вас тут!

На вашу електронну адресу буде надіслано пароль.

Уже отримали рахунок?

Швидкий перегляд

Закрити

Категорії